Zlaté kolo Vysočiny

24.6.2016

Zpráva o akci uskutečněné dne 18.6.2016

Tak máme další ročník Zlatého kola Vysočiny za sebou. Letos se již popatnácté sjeli všichni hobíci cyklisté v Rudě u Velkého Meziříčí, aby poměřili své síly a porvali se se třemi tratěmi 50, 100 a 200 km. A jelikož nám počasí přálo a bylo slunečno, tak odstartovalo pravděpodobně rekordních 411 závodníků. Nejvíce jich jako obvykle bylo na trase 50 km - 241, pak na 100 km trasu vyrazilo 126 cyklistů a na 200 km trasu se hned ráno vydalo 44 nadšenců. Podrobné výsledky, stejně tak i fotodokumentace, jsou na stránkách závodu www.zlatekolovysociny.cz a nebo na obecních stránkách pořadatele www.obecruda.cz.Těšit se můžete i na záznamy ze vzduchu díky natáčení zdronu.

Ze závodníků za zmínku stojí zmínit Radima Kuřiny z Blatné pod Svatým Antoníčkem, který se úspěšně jako nejmladší účastník v celé historii závodu, porval s trasou 200 km a dokončil ji na krásném 13. místě celkového pořadí této trati. Dále nejmladším závodníkem byl 6 letý Albín Prokop a nejstarším 73 letý Josef Kučera. Akce se zúčastnilo poněkolikáté i několik občanů ze Slovenska  a tudíž lze závod označit za již mezinárodní.

Je třeba poděkovat velkému množství pořadatelů, díky jejichž ochotě, se mohl uspořádat tento oblíbený závod, a samozřejmě všem sponzorům, díky nimž se může závod v takovém rozsahu konat.

Tak opět na viděnou na příštím ročníku 17. června 2017!

 

Ing,Karel Dvořák

starosta


 

Kalendář akcí

Aktuality

Vánoční trhy ve Vídni Vánoční trhy ve Vídni

4.12.2019

Obec Vídeň Vás srdečně zve na Vídeňské vánoční trhy.

Zobrazit všechny aktuality...

Zasílání aktualit

Automatické rozesílání aktualit z obce do Vašeho e-mailu. Zasílání lze kdykoliv zrušit kliknutím na tlačítko v doručených zprávách.

(spam ochrana)

Anketa

předchozí ankety

Obce mikroregionu

Další odkazy


 

podpořil Kraj Vysočina


 
DE EN